CZWARTEK 01.04.2021

Utworzono dnia 01.04.2021

Czwartek- 01.04.21r

Witamy! Dziś czeka Was bardzo trudne zadanie, ale jestem pewna, ze sobie poradzicie. Koniecznie na jutro musicie wykonać wszystkie ćwiczenia z podręcznika. W piątek należy dostarczyć uzupełnione podręczniki do przedszkola między godziną 8.00-16.00. W takim razie zabierajcie się  do pracy.Prima Aprilis- uważaj, bo się pomylisz! To był oczywiście żart .

Na dziś zaplanowałyśmy, szukanie niespodzianki od zajączka, aby nabrać wprawy w poszukiwaniu. Zaproście domowników do wspólnej zabawy- pewnie będzie dużo śmiechu.

Czy pamiętacie zabawę ,,Ciepło – zimno’’?. Na pewno tak.

Najpierw wybierzcie jakiś przedmiot, który będziecie chować. I pamiętajcie- jeśli będzie to pisanka- to tylko drewniana lub plastikowa, żeby nie było przykrych niespodzianek. A teraz proszę zamknąć oczy i nie oszukiwać! Przy okazji tej zabawy możecie posługiwać się wskazówkami ,,ciepło-zimno’’ a także ,,niżej, wyżej, na, obok, pod’’  i tak naprawdę jakimi tylko chcecie, aby osiągnąć cel.

Wasze zabawki są wspaniałe do tego, aby utworzyć z nich pisankę. W załączniku przesyłamy Wam, małą podpowiedź, choć jesteśmy pewne, że będziecie kreatywni i twórczy i na pewno stworzycie piękne dzieła. Kto ma ochotę, oczywiście może przesłać do nas zdjęcie.

Skoro ułożyliście pisankę ze wszystkich, waszych zabawek, to teraz czas, żeby je posprzątać . Na posprzątanie macie tyle czasu, ile trwa piosenka.

A więc do pracy i spotykamy się jutro. Pa pa!

• ZAŁĄCZNIK 1
    Utworzono dnia 30.03.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych