PROJEKT I

Modernizacja budynku Samorządowego Przedszkola w Gniewkowie

1. Tytuł projektu: „Modernizacja budynku Samorządowego Przedszkola w Gniewkowie”

2. Inwestor: Gmina Gniewkowo

3. Wykonawca: Vinplan Budownictwo Cichoń Marek z siedzibą przy ul. Karola Libelta 7,  88-100 Inowrocław

4. Zakres:

Rozbudowa istniejącego budynku przedszkola obejmująca: budowę nowej klatki    schodowej skomunikowanej z istniejącym układem komunikacyjnym przedszkola;      budowę trzech sal przedszkolnych wraz z zapleczem sanitarnym oraz remont obejmujący likwidację istniejących schodów prowadzących do piwnicy; wykonanie stropu w miejscu likwidacji schodów; wykonanie dwóch łazienek dla istniejących oddziałów na parterze i piętrze. Dzięki realizacji inwestycji nastąpiło zminimalizowanie problemu braku wystarczającej ilości miejsc wychowania przedszkolnego na terenie gminy Gniewkowo. W ramach projektu powstało 31 nowych miejsc wychowania przedszkolnego.

5. Termin realizacji: 12.2020

6. Całkowita wartość zadania: 928.913,92 zł, w tym kwota dofinansowania w ramach RPO     Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 789.576,82 zł.

Dodatkowo w starej części przedszkola wykonano roboty dodatkowe poza projektem unijnym na łączną kwotę 135.929,19 zł.

Zdjęcia z nowej części przedszkola:

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.