31.03.2021r. (środa)

Utworzono dnia 31.03.2021

PRACA ZDALNA – BIEDRONKI 3-6 LATKI

I.ŚRODA  -  31.03.21

1. Język angielski – szukamy scenariusza zajęć w zakładce „zajęcia dodatkowe – język angielski”. 3-4-latki skupiają się na 2-3 zwrotach (np. easter egg, easter bunny, easter basket), starsze dzieci już wszystkie zwroty. GOOD  LUCK !!!

2. Zestaw ćwiczeń gimnastycznych – również szukamy w zakładce „zajęcia dodatkowe – gimnastyka”.

Dodatkowo:

- 3 latki – wykonują kartę pracy – załącznik nr 1 – wyklejamy zająca kulkami plasteliny (jeśli ktoś nie ma w domu plasteliny to można zajączka pokolorować)

- 4 latki – karta pracy Podręcznik str. 36 (Opowiedz, jak zajączek przygotowywał się do Świąt Wielkanocnych. Co robił najpierw, a co potem? Zaznacz kolejność zdarzeń na kostkach i pokoloruj rysunek) Kto już wykonał to zadanie w przedszkolu, może wykonać kartę pracy z załącznika dla 3-latków

- 5 latki –  Podręcznik str. 57

- 6 latki – Podręcznik str. 69

Wszyscy utrwalają sobie piosenkę pt. „Kle, kle boćku”

• zając
    Utworzono dnia 31.03.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych