Dentobus- bezpłatny przegląd zębów

Utworzono dnia 01.03.2022

Szczegóły badania przekazane przez organizatorów:

• Podczas wizyty dentobusu chcemy zaproponować wykonanie przeglądów stomatologicznych.
  • Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż zespół mobilnego gabinetu stomatologicznego dokłada wszelkich starań, aby przyjmowanie pacjentów było bezpieczne i zgodne z literą prawa.
  • W mobilnym gabinecie stomatologicznym są zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa.
  • Przy wejściu do dentobusu znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Każda osoba jest proszona o skorzystanie z niego przed wejściem do gabinetu.
  • Fotel stomatologiczny tzw. unit jest dezynfekowany po każdym dziecku.
  • Dziecko może być w obecności rodzica.
  • Pacjenci zostaną przyjęci przez wykwalifikowany personel: lekarza i asystentkę stomatologiczną.
  • Zostaną zachowane wszelkie środki niezbędne do tego, aby wizyta była bezpieczna dla pacjenta i personelu.

Wyniki badań

• Wszyscy rodzice/opiekunowie prawni którzy dostarczą podpisane dokumenty (w załączeniu) otrzymają zamkniętą kopertę z wynikami badań.
  • Wyniki zostaną przygotowane i dostarczone do placówki najpóźniej w ciągu 21 dni od dnia badania (z reguły szybciej).

Informacje dodatkowe

• Program mobilnego gabinetu stomatologicznego został uruchomiony w ramach prac nad polityką prozdrowotną kraju i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia.
  • Nasza firma (Stomatologia Piaseczno Sp. z o.o. S.k.) świadczy usługi w ramach podpisanej umowy z oddziałem wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy.
  • Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym jest on całkowicie bezpłatny.