CZWARTEK 15.04.2021

Utworzono dnia 15.04.2021

Czwartek 15.04.2021r.

1.Zestaw zabaw ruchowych. (patrz zakładka przedszkola,zajęcia dodatkowe, nauczanie zdalne, zajęcia ruchowe ).

2. Zajęcia z językiem angielskim (patrz załącznik zakładka przedszkola, zajęcia dodatkowe, nauczanie zdalne, j. angielski).

3.Propozycja dla chętnych rodziców z dziećmi

„Eko-moda” – może ktoś będzie miał ochotę stworzyć „Ekologiczną modę” z wykorzystaniem odpadów wtórnych: papierów, gazet, folii, tektury czy butelek plastikowych itp., według własnej pomysłowości i wyobraźni. I mam ogromną prośbę nie zapomnijcie o zdjęciach z Waszych
wspólnych ekologicznych działań na rzecz naszego środowiska. Wybierzcie, to które uważacie za najbardziej atrakcyjne i pochwalcie się nim na naszej stronie grupowej Jeżyki . Dzieci na pewno się ucieszą, kiedy będą miały okazję zobaczyćswoich kolegów i swoje koleżanki, a my bardzo to lubimy:)

4. Po zadaniach wykonanych w dzień proponuje masażyk na dobranoc:

Krecik - zabawa z tekstem Joanny Myślińskiej i Iwony Mojsak (masażyk).

Krecik norki kopie, - lekko drapiemy paluszkami w różnych miejscach na plecach dziecka,

nie wiadomo gdzie. - lekko uciskamy paluszkami różne punktyna plecach dziecka,

Może tu się schował - łaskoczemy dziecko w wybranym miejscuna plecach,– czy ktoś z was to wie?

Krecik norki kopie, - lekko drapiemy paluszkami w różnych miejscachna brzuszku dziecka,

nie wiadomo gdzie. - lekko uciskamy paluszkami różne punktyna brzuszku dziecka,

Może tu się schował - łaskoczemy dziecko w wybranym miejscuna brzuszku,– czy ktoś z was to wie?

Krecik norki kopie, - lekko drapiemy paluszkami w różnych miejscachna główce i szyjce dziecka nie wiadomo gdzie. - lekko uciskamy paluszkami różne punktyna główce i szyjce dziecka,

Może tu się schował - łaskoczemy dziecko w wybranym miejscuna główce i szyjce dziecka,- czy ktoś z was to wie?

5.Mały ekolog – utrwalenie wiersza Mateusza Mojsak.